Obrázek øetìzu   Nadpis English
 
     
 
 
 
top
bottomPavel Kantorek - autor kreslených vtipů.

Gerald Holler - autor několika pater. Zde je možno stáhnout nový program SOKOMIND.

František Pokorný - autor několika pater fpok, fpok1.

Přemysl Zíka - hezká patra level 23, (2 a 3 bedny), level 456, (4, 5 a 6 beden), level 789 , (ostatní), od českého autora. Společně s Ericem Tchongem remodely ODE.

Robert Vašíček - slovenský tvůrce vlastního programu Winsoko. V databázi svého programu má velké množství pater. Program se dobře ovládá. Verze 2.05 kterou jsem měl jako poslední k nahlédnutí, bohužel neměla editovací režim vlastních pater, ani možnost přidat patra nová, ale na programu autor stále pracuje, takže možná ... Jeho stránka ale určitě stojí za kouknutí. Je velmi hravá :-) a je zde velké množství odkazů na další stránky.  

Kevin B. Reilly - významný tvůrce velkého množství velmi dobrých levelů 1, 2, 3, 4, (tyto levely má ráda :-)) moje žena).

Andrew Myers - má svůj vlastní program, ale hlavně, je zde databáze světových rekordů prvních 90 pater, rozdělená podle nejmenšího počtu dosažených kroků a nejmenšího počtu "drcnutí" do bedny. anglie.gif (1104 bytes)

Manuel Ritto Correa - autor dalších velmi pěkných pater.

G4B - německá skupina G4B (GAMES 4 BRAINS), která má sharewarový program SOKOBLUE. 20 pater dávají zdarma jako ukázku, dalších 80 pater je nutno koupit. Myslím, že každý měsíc dávají k dispozici na své stránce jedno patro volně. Na japonské stránce Twinkse je asi 10 pater jako ukázka jejich práce. Jsou rovněž výborní, jejich levely jsou velmi obtížné. anglie.gif (1104 bytes)  nemecko.gif (855 bytes)

Yoshio Murase - autor mnoha vynikajících, obtížných pater. Jeho starší práce jsou k dispozici zde jak v grafické formě, tak v ASCII. japan.gif (358 bytes)

David W. Skinner - autor vynikajících pater skinner, sasquatchiii, sasquatchiv, sasquatchv, masmicroban.

Howard Abed - další významný tvůrce vynikajících pater, která jsou v databázi.   anglie.gif (1104 bytes)

Phil Shapiro - tvůrce jednodušších pater určených pro děti. Jejich komplet v ASCII formátu je zde.

Jack Duthen - tvůrce jednodušších pater určených pro děti. Jsou opravdu jednoduchá a řešitelná během několika minut. Jejich komplet v ASCII formátu je zde a zde

Masato Hiramatsu - svá patra vydává pod zkratkou hir. Vynikající, extrémně obtížná patra. Bohužel, nedostal jsem souhlas ke zveřejnění jeho pater. Pokud jsem dobře pochopil jeho mail, tak je asi nějak napojen na prodej Sokobanu v Japonsku.

Japonci jsou vůbec velmi dobří a dovedou vytvořit vynikající, velmi obtížná patra na malém prostoru a za použití pouze několika beden. Autoři, kteří se podepisují Takaken japan.gif (358 bytes), Hiroki Kanou, Yut japan.gif (358 bytes), monry nebo OKIYASU japan.gif (358 bytes) jsou skvělí. Větší problém je získat adresy jejich domovských stránek.

Konstantinos Bozeberg - autor několika pater.

J. Franklin Mentzer - autor dalších velmi pěkných pater.

Aymeric du Peloux - hezká patra od francouzského autora. Microcosmos, Nabokosmos, Minicosmos a Picokosmos. Stále více se mi líbí. Vynikající, obtížná patra. Série Minicosmos je určena začátečníkům.

François Marques - další francouzský autor s velmi pěknými patry, Sokoban online, Soloban, Novoban, Numbers, Sokolate, Kokoban, Sokompact, 100boxes, Le concours, umístěnými na stránce.

Joseph L. Traub - přidal k základním 50 patrům, která vznikla v 80. letech v Japonsku, dalších 40 (XSokoban).

IQ Carrier - patra, která byla vydána jako elektronická hra do ruky.

John Polhemus - vytvořil mnoho pater pro elektronickou hru firmy Nintendo. Rovněž publikuje svá patra na stránkách Twinkse. Jsou velmi těžká, ale bohužel také velmi rozsáhlá a nelze je načíst do programu Sokomind.

Björn Källmark - na stránce tohoto švéda je možno stáhnout jinou verzi Sokobanu, s velkým množstvím pater.  anglie.gif (1104 bytes)

GRIGoRusha - hezká patra od ukrajinského autora grigr2001 a grigr2002, umístěné na této stránce.

Ghislain Martin - mnoho pater včetně programu Sokobanized, od francouzského autora, umístěné na této stránce. Hezká patra kolekce: Sokostation 331-340, Sokostation 341-350, Sokostation 351-360, Sokostation 361-370, Sokostation 371-380,

Jiří Petrák - začínající český autor.

Vladimir Zahoransky - patra slovenského autora.

Roger Delaporte - hezká patra rd1, rd2, rd3, rd4, od francouzského autora - WEB. France

Pavel Klavík - začínající český autor. Na jeho česko-anglických osobních stránkách naleznete i novou verzi softwaru pro hru Sokoban. Czech

Wayne Campbell – autor dalších velmi pěkných pater co_co.

Eric Tchong z Aruby. Autor velkého množství pěkných levelů. Aruba1, Aruba2, Aruba3, Aruba4, Aruba5, Aruba6, Aruba7, Aruba8, Aruba9, Cosmac, Serena1, Serena2, Serena3, Serena4, Serena5, Serena6, Atlas01, Atlas02, Atlas03, Atlas04, Atlas08, Atlas9, Atlas10, Chuchubi01, Chuchubi04, Chuchubi05, Chuchubi07, Chuchubi08, Chuchubi09, Chuchubi10, Chuchubi11, Chuchubi12, Chuchubi13, Chuchubi14, Chuchubi15, Dushi01, Dushi02, Dushi04, Dushi05, Dushi07, Dushi08, Tammy rock. Společně s Markem Letrabem Serena4 remodels, Serena5 remodels. Thinking Rabbit & Eric Tchong Original 51-90 remodeled. Společně s Archanfel, A1master, Buddy Casamis, Findus, Carlos Montiers, Jordi, Stopheart, Vipul, David Dahlem, Anian, David Holland, Gyjgw, Zivojin Trifunovic, Vipul Patel, TIAOA, David Skinner, Li Jin You, GRIGoRusha, Kevi B. Reilly, York Shen, Zhenying vytvořil Cappuccino a Bringamosa. Aruba

Spiros Mantzoukis, autor velkého množství pěkných levelů, spirosset1, spirosset2, spirosset3, spirosset4, spirosset5, spirosset6, spirosset7. Upravil levely 1, 2 Erica Tchonga, 1 Davida W. Skinnera, 1 Ghislain MARTINA, 1 Alberto Borella , 1 Marcuse Palstra, 1 Zbignieva Kornase, 1 Alberto Garcia, 1 Adolfa Donera, 1 Serg Belyaeva, 1 Svena Egevada, 1 GRIGoRusha, 1 Františka Pokorného, 1 Françoise Marques, 1 Rogera Delaporte, 1 Adriena Pralixe. Greece

Jürgen Rietz - hezká patra od německého autora. Německo